Wyjazd do kina

W dniu 29 maja 2013r. dla beneficjentów projektu ?Nowe kwalifikacje zawodowe szansą na pracę? zorganizowany został wyjazd rekreacyjny do kina. Wyjazd został zaplanowany nie tylko z myślą o uczestnikach projektu, ale również ich najbliższym otoczeniu tj. rodzinie, przyjaciołach. Wyjazd zorganizowany został aby wskazać uczestnikom możliwość alternatywnego spędzenia czasu czy form rekreacji.  

Beneficjenci podobnie jak ich poprzednicy z ubiegłorocznych edycji projektu, sami zdecydowali  jaki film chcą zobaczyć. W związku z faktem, iż na ekrany kin weszła właśnie najnowsza wersja kultowej już serii ?Szybcy i wściekli?, tym razem część szósta, wybór był niemal jednogłośny. Znawcom kina akcji oraz miłośnikom szybkich samochodów i jazdy po niebezpiecznych trasach z pełną szybkością, tematu nie trzeba było przedstawiać. Panowie będący uczestnikami projektu z radością zgłosili swoje zainteresowanie tym właśnie filmem. Natomiast panie uczestniczące w projekcie, zapraszając na seans swoich synów oraz mężów i partnerów były zadowolone mogąc zainteresować swoich bliskich udziałem w imprezie. Film, nawiązując do tematyki poprzednich części serii, ukazywał przygody nieustraszonej grupy przyjaciół, którzy opierając się na wzajemnych relacjach zaufania i partnerstwa, pomagają w ujęciu groźnego przestępcy, ratując jednocześnie partnerkę jednego z bohaterów. Akcja filmu przebiega oczywiście w atmosferze dźwięków podrasowanych silników samochodowych, które w pięknych i szybkich autach pracują na pełnych obrotach. Popisom i umiejętnościom prowadzenia wozu nie ma końca a całości dopełniają przepiękne scenerie górskich dróg i mostów rozwieszonych nad akwenami.

Beneficjenci, także zaproszeni przez nich goście, po seansie byli wyraźnie zadowoleni i odprężeni, ciesząc się możliwością wzięcia udziału w podobnym wyjeździe. W trakcie drogi powrotnej słychać było opinie, iż czas w kinie minął niepostrzeżenie natomiast możliwość obejrzenia filmu stanowiła przednią zabawę.

Print Friendly, PDF & Email