Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminno-Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Bolków

Pracownicy

Dyrektor Ośrodka mgr Renata Maziarz
przyjmowanie interesantów w siedzibie Ośrodka

e-mail: kontakt@gmopsbolkow.pl
tel. 75 741 33 75

 

Pracownicy socjalni – przyjmowanie interesantów w siedzibie Ośrodka od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 11.00.
Pracownicy socjalni w godz. od 11.00 do 15.00 – praca w wyznaczonych rejonach opiekuńczych.

Rejon I
Specjalista Pracy Socjalnej Ewelina Strach wew. 27
e mail: ewelina.strach@gmopsbolkow.pl

Bolków ulice: Jaworska, Niepodległości, Polna, 1-go Maja, Słowackiego, Kopernika, Bolka, Jeleniogórska
Gmina: Grudno, Jastrowiec, Lipa, Muchówek

Rejon II 
Specjalista Pracy Socjalnej mgr Elżbieta Tomaszek
wew. 24
elzbieta.tomaszek@gmopsbolkow.pl

Bolków ulice: Poniatowskiego, Widokowa, Wysokogórska, Wolbromska, Farbiarska, Demokratyczna, Kraszewskiego, Bema, Jagiellońska, Pogodna
Gmina: Stare Rochowice, Wierzchosławice, Półwsie, Wierzchosławiczki

Rejon III
Specjalista Pracy Socjalnej mgr Ewa Kasperkiewicz
wew.24
e-mail: ewa.kasperkiewicz@gmopsbolkow.pl

Bolków ulice: Tęczowa, Ścieżka, Wspólna, Młynarska, Sienkiewicza, Ludowa, Mickiewicza
Gmina: Kaczorów, Wolbromek

Rejon IV
Specjalista pracy socjalnej Elżbieta Woźniak
wew. 23
e-mail: elzbieta.wozniak@gmopsbolkow.pl

Bolków ulice: Republikańska, Rycerska, Szpitalna, Rynek, Kościuszki, Świerkowa, Wiśniowa, Piastowska, Pl. Jana Pawła II
Gmina: Sady Dolne, Sady Górne

Rejon V
Starszy specjalista pracy socjalnej Joanna Malinowska
wew. 27
e-mail: joanna.malinowska@gmopsbolkow.pl

Bolków ulice: Reymonta, Waryńskiego, Słoneczna, Kolejowa, Robotnicza, Lipowa, Żeromskiego, Poprzeczna, Kamiennogórska
Gmina: Płonina, Mysłów, Radzimowice, Świny, Nowe Rochowice, Gorzanowice

Inspektor ds. Świadczeń z pomocy społecznej mgr Anna Dolecka wew. 32
e-mail: anna.dolecka@gmopsbolkow.pl
Załatwianie spraw codziennie od 7.00 do 14.00

Asystent rodziny- Mariola Żółtak
Przyjmuje w Ośrodku w piątki od 8:00 do 12:00

Inspektor ds. Ochrony Danych- mgr Monika Góra
e-mail: monika.gora@gmopsbolkow.pl

St. Specjalista ds. Świadczeń Rodzinnych mgr inż. Anna Czuj wew. 26
e-mail: anna.czuj@gmopsbolkow.pl
Przyjmowanie wniosków, załatwianie spraw codziennie w godz. 7.00 – 15.00

Inspektor ds. Świadczeń  Alimentacyjnych; Inspektor ds. profilaktyki i uzależnień mgr Anna Ołdak wew. 26
e-mail: anna.oldak@gmopsbolkow.pl
Przyjmowanie wniosków, załatwianie spraw codziennie w godz. 7.00 – 15.00

Inspektor ds. Świadczeń Wychowawczych mgr inż. Aleksandra Kucab wew. 25
e-mail: aleksandra.kucab@gmopsbolkow.pl
Przyjmowanie wniosków, załatwianie spraw codziennie w godz. 7.00 – 15.00

Inspektor ds. kadr– mgr Monika Góra wew. 30
e-mail: monika.gora@gmopsbolkow.pl

Inspektor ds. administracyjno- kancelaryjnych- mgr Katarzyna Olczak- Pobierzyn wew. 21
e-mail: katarzyna.olczak-pobierzyn@gmopsbolkow.pl

Główny księgowy mgr Joanna Rzepka wew. 22
e-mail: joanna.rzepka@gmopsbolkow.pl

Inspektor ds. księgowości Millady Szpargała wew. 31

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

AKTYWNA INTEGRACJA KROKIEM W PRZYSZŁOŚĆ