Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminno-Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Bolków

Kurs na uprawnienia SEP do 1 kV /eksploatacja/- wrzesień - październik 2021

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że chcąc wymienić gniazdko, wyłącznik, oprawę oświetleniową czy też wykonać inne prace związane z urządzeniami elektrycznymi do 1kV musimy posiadać odpowiednie kwalifikacje. Niemniej jednak, najważniejszym aspektem realizacji kursu jest fakt, iż wiele firm poszukujących pracowników na stanowisko związane z elektryką, oczekuje właśnie takich udokumentowanych umiejętności z zakresu SEP. Z terminem SEP na pewno spotkał się każdy, kto pracuje w branży elektrycznej. Uprawnienia te są potrzebne zarówno do podjęcia zatrudnienia, jak i przydają się w codziennym życiu. Warto bowiem wiedzieć, w jaki sposób radzić sobie z drobnymi usterkami elektrycznymi w domu. Rynek pracy dla elektryków jest ogromny, a osoby z uprawnieniami SEP mogą znaleźć pracę na przykład w firmach zajmujących się produkcją podzespołów elektronicznych czy w firmach motoryzacyjnych.

Wybierając tego typu szkolenia SEP można mieć pewność, że w całkowicie legalny sposób będzie można wykonywać zawód elektryka. Jednak przed wyborem danego rodzaju szkolenia, warto zapoznać się ze wszystkim, co jest z nim związane i zastanowić się, jaka wiedza będzie faktycznie potrzebna na konkretnym stanowisku. 

Kursy SEP są dobrym rozwiązaniem, jeżeli chce się poszerzyć swoje kwalifikacje, a takie uprawnienia będą szansą na objęcie konkretnego stanowiska czy zdobycie awansu. Certyfikat uzyskany po zdaniu egzaminu upoważnia do wykonania dokładnie określonych prac związanych z elektryką. Stąd też czterech panów, będących uczestnikami projektu Aktywna integracja krokiem w przyszłość, zdecydowało się przystąpić do kursu SEP /ekspoloatacja/.

Dwóch Panów pozytywnie obroniło egzamin końcowy, nabywając tym samym uprawnienia do pracy z urządzeniami elektrycznymi do 1 kV.

 

 

Kurs elektryk SEP - X 2021

Utworzono dnia 12.04.2022, 09:29

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Imieniny

AKTYWNA INTEGRACJA KROKIEM W PRZYSZŁOŚĆ