Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminno-Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Bolków

Kurs stylizacji paznokci grudzień 2020

Trzy uczestnicznki projektu Aktywna integracja krokiem w przyszłość zdecydowało się poznać tajniki zdobienia paznokci. W profesjonalnym studio stylizacji paznokci, panie pod opieką stylistki będą poznawać metody zdobienia paznokci metodą żelową oraz hybrydową. Dowiedzą się jakie są obecne tendencje modowe we wzornictwie, jakie kształty ora kolory paznokci sa obecnie modne i jak wykonać profesjonalne zdobienie. Panie z wykorzystaniem nowoczesnych i obecnie stosowanych akcesoriów wykonywać będą zdobienie paznokci poczatkowo sobie potem wzajemnie koleżankom. Jednocześnie z metodami zdobienia, panie dowiedzą się jak właściwie pielęgnować paznokcie, które wskutek działania na nie żeli czy hybryd ulegają osłabieniu. Dowiedzą sie jak dbac o wrażliwe części paznokci, jak odpowiednio przygotowac dłonie do zabiegów a także co równie ważne w jaki sposób zdejmować wszelkie ozdoby. 

Uczestniczki szkolenia mają świadomość, iż obecnie na rynku istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na tego typu usługi. a kobiety począwszy od nastolatek po panie w wieku senioralnym chcą ozdabiać swoje dłonie pieknym manicure. Skoro więć istnieje ogromny popyt na usługi związane z pielęgnacją dłoni i paznokci, istnieje również zapotrzebowanie na pracowników branży kosmetycznej, potrafiących wykonać estetyczny i zgrabny manicure. Stąd też potrzeba aby nauczyć się wykonywania tych zabiegów, choćby w stopniu podstawowym, by następnie móc wzbogacać i rozwijać swoje umiejętności.

Po ukończeniu kursu panie uzyskaja dyplomy i certyfikaty potwierdzajace zdobyte przez nie umiejętności.

 

Kurs stylizacji paznokci

Utworzono dnia 22.06.2021, 11:38

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej

Gmina Bolków  
realizuje resortowy Program Ministra Rodziny i Polityki Społecznej
„Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej – edycja 2023”
FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU SOLIDARNOŚCIOWEGO
Głównym celem programu jest zapewnienie dostępności do usług asystencji osobistej poprzez wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym osób niepełnosprawnych.   
DOFINANSOWANIE – 238 680,00 zł 
CAŁKOWITA WARTOŚĆ - 238 680,00 zł

 

Opieka wytchnieniowa

Gmina Bolków  
realizuje resortowy Program Ministra Rodziny i Polityki Społecznej
„Opieka wytchnieniowa– edycja 2023”
FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU SOLIDARNOŚCIOWEGO
Głównym celem programu jest wsparcie członków rodzin/opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad dziećmi i osobami legitymującymi się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności. 
DOFINANSOWANIE – 29 376,00 zł 
CAŁKOWITA WARTOŚĆ – 29 376,00 zł