Zakończenie projektu

W dniu 26.11.2014r. zorganizowane zostało uroczyste zakończenie projektu ?Nowe kwalifikacje zawodowe szansą na pracę?. Zaproszeni uczestnicy przybyli licznie by po raz ostatni spotkać się z zespołem projektowym oraz podsumować ostatnie miesiące wspólnej pracy.
Na początku spotkania głos zabrała Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolkowie, dziękując beneficjentom oraz zespołowi za całokształt pracy i zaangażowania podczas realizacji projektu. Kierownik podkreśliła wagę realizacji podobnych projektów zarówno dla beneficjentów jak i dla ośrodków pomocy społecznej. Uczestnikom podziękowała za wytrwałość oraz za uczestniczenie w zajęciach, natomiast zespołowi projektowemu za zaangażowanie oraz pracę włożoną w koordynowanie działań związanych z prawidłowym przebiegiem zaplanowanych etapów realizacji projektu.
Po krótkim przemówieniu Kierownik Ośrodka, głos zabrała koordynator projektu, która życząc beneficjentom powodzenia w dalszej realizacji życiowych planów, wręczyła im drobne upominki oraz dyplomy potwierdzające ich udział w projekcie.
Po czesci bardziej oficjalnej, uczestnicy spotkania przeszli do części bardziej nieformalnej jednak niemniej uroczystej czyli do degustacji przekąsek i napojów przygotowanych specjalnie z myślą o nich.
Bufet zorganizowany w postaci szwedzkiego stołu zapewnił uczestnikom swobodny i wygodny dostęp do skosztowania przygotowanych smakołyków.
Podczas spotkania panowała bardzo uroczysta atmosfera, wszyscy dzielili się refleksjami i wspomnieniami ze wspólnie spędzonych miesięcy. Wszyscy, zarówno beneficjenci jak i pracownicy GMOPS w Bolkowie stwierdzili, że był to bardzo owocny i ważny czas.

Print Friendly, PDF & Email