Wyjazd do kina XII 2013

W dniu 5 grudnia 2013r. beneficjenci projektu Klub Integracji Społecznej wzięli udziału w rekreacyjnym wyjeździe do kina do Wałbrzycha. Beneficjenci zaproszeni zostali na jedną z nowszych, wchodzących na ekrany kin premier pt. ?Thor. Mroczny Świat.? Przed rozpoczęciem seansu mogli skorzystać z oferty bufetu, gdzie serwowane są napoje i przekąski umilające czas oczekiania na seans.
Obraz ukazuje przygody mitycznego bohatera, półboga-pólczłowieka Wikinga o imieniu Thor. Jest to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Młody heros próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie mogą pokonać nawet siły zjednoczone pod wodzą nieustraszonego Wszechboga Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której poświęci wszystko, by ratować cały starożytny i współczesny świat.

W filmie scenerie znane z mitologii przeplatają się ze zdarzeniami w świecie współczesnym, a nasz dzielny bohater przy wsparciu wybranki swojego serca walczy o ocalenie obu bytów równolegle. Film zawiera mnóstwo scen bajkowych, towarzyszą im doskonałe efekty specjalne a realizacja w technice 3D wzmacnia wrażenia z oglądania seansu.

Po filmie beneficjenci byli wyraźnie zadowoleni i odprężeni, ciesząc się możliwością wzięcia udziału w podobnym wyjeździe. Podobne imprezy każdorazowo wskazać mają uczestnikom sposoby alternatywnego spędzania czasu, możliwość uczestniczenia wspólnie ze znajomymi w wydarzeniu o charakterze kulturalnym.

 

Print Friendly, PDF & Email