Wyjazd do kina 31.10.2012

Projekt Klub Integracji Społecznej to przedsięwzięcie opracowane przez pracowników Gminno-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolkowie z myślą o mieszkańcach naszej gminy będących w trudnej sytuacji życiowej. Jego założenia obejmują kompleksowe wsparcie udzielone uczestnikom, w taki sposób aby zadbać o każdą sferę życia społeczno-ekonomicznego i rodzinnego.

W dniu 31 października 2012r. uczestnicy projektu spotkali się w celu wzięcia udziału w wyjeździe integracyjnym do kina, na wybrany przez siebie seans. Tym razem beneficjenci projektu zdecydowali, iż chcą obejrzeć najnowszy obraz ukazujący przygody superagenta Jamesa Bonda zatytułowany Skyfall. Perypetie agenta 007 od lat niezmiennie stanowią doskonały temat produkcji filmowych, natomiast niebezpieczne sytuacje oraz perypetie z jakimi boryka się i na ogół zwycięsko wychodzi dzielny bohater niezmiennie budzą zainteresowanie widzów. Zatem również beneficjenci projektu KIS wrażali duże zainteresowanie filmem i chęcią poznania kolejnych przygód nieustraszonego agenta.

W dniu wyjazdu uczestnicy spotkali się w umówionym miejscu aby udać się do kina w Wałbrzychu, gdzie zarezerwowane były już dla nich miejsca na seans. Przed seansem, uczestnicy wybrali sobie przekąskę na jaką mieli ochotę, aby umilić im dodatkowo pobyt w kinie. Film jak każda dotychczasowa produkcja dotycząca przygód Bonda okazał się doskonałą rozrywką, a przygody agenta 007 dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Po seansie uczestnicy z zadowoleniem dyskutowali o wrażeniach z filmu oraz rozważali poszczególne sceny filmu. Atmosfera towarzysząca wyjazdowi miała charakter przyjazny, dominowało także rozluźnienie oraz poczucie doskonałej zabawy.

Print Friendly, PDF & Email