Wizaż po raz drugi

W związku z faktem, iż kolejne dwie uczestniczki projektu ?Nowe kwalifikacje zawodowe szansą na pracę? zgłosiły chęć wzięcia udziału w kursie wizażu, na przełomie listopada i grudnia 2010r. Gminno-Miejski Ośrodek pomocy Społecznej w Bolkowie ponownie zorganizował szkolenie dla pań.

Beneficjentki podczas zajęć z wykwalifikowaną wizażystką, idąc w ślad za poprzedniczkami, będą poznawać techniki wykonywania profesjonalnych makijaży codziennych, sytuacyjnych i okazjonalnych. Poznają także tajniki pielęgnacji ciała. Dowiedzą się jak prawidłowo wykonać manikiur i pedikiur a także masaż relaksacyjny na stopy lub dłonie po zabiegu.

Kursantki poznają również techniki zdobienia paznokci ? nakładania tipsów. Jak zawsze zajęcia odbywają się przy zastosowaniu szerokiej gamy kosmetyków a także przy udziale modelek, dzięki czemu Panie będą na bieżąco doskonalić poznawane przez siebie zasady pracy z klientką.

Po ukończeniu szkolenia kursantki otrzymają certyfikaty i dyplomy potwierdzające zdobyte przez nie umiejętności, mogąc tym samym podjąć zatrudnienie w zawodzie wizażystki z pielęgnacją paznokci.

 

 

Print Friendly, PDF & Email