Wyjazd do kina 19.08.2011

Dnia 19 sierpnia 2011 dla beneficjentów projektu Klub Integracji Społecznej po raz kolejny zorganizowane zostało spotkanie integracyjne. Tym razem był to wyjazd do kina na wybrany przez uczestników seans. Beneficjenci na kilka dni przed planowanym wyjazdem dowiedzieli się o tym fakcie i poproszeni zostali przez pracowników Gminno-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolkowie pracujących nad realizacją projektu o wybranie tytułu filmu jaki zechcą zobaczyć. Pomysł wyjazdu rekreacyjnego od razu przypadł uczestnikom do gustu i z radością podjęli dyskusję na temat filmu jaki chcieliby zobaczyć.

Zatem po uwzględnieniu wskazówek uczestników w dniu 19.08.2011. beneficjenci oraz opiekunowie wyjazdu udali się na najnowszą produkcję kina grozy pt. „Oszukać przeznaczenie 5”. Film stanowi kontynuację znanej i popularnej serii o perypetiach grupy ludzi uwikłanych w różnego rodzaju życiowe sytuacje, którzy z powodów od siebie niezależnych znajdują się w czasie i miejscu nie dla nich przeznaczonym, przez co udaje się im uniknąć spotkania z przeznaczeniem. Niemniej rozminięcie się z opatrznością stanowi dla nich jedynie odroczenie nieuniknionego…

Film stale trzymający w napięciu jest thrillerem i horrorem w jednym. Nowym i bardzo atrakcyjnym elementem produkcji była modna ostatnio, nowoczesna technika 3D w jakiej został zrealizowany, co dodatkowo potęgowało doznania widzów. Uczestnicy wyjazdu spotkali się rano z dużym podnieceniem i radością, ciesząc się z możliwości wyjazdu do kina. Przed seansem każdy z uczestników skorzystać mógł z zestawu poczęstunkowego serwowanego przez bar serwujący przekąski widzom sal kinowych.

Sam film natomiast wzbudził niemało emocji i dostarczył niezapomnianych wrażeń i rozrywki oraz poczucia świetnej zabawy. W drodze powrotnej beneficjenci żartowali i pytali zespół projektowy o kolejny wyjazd.

Print Friendly